Loketní opěrky

Model Armcik s1

Loketní opěrka Armcik S1 je zhotoven z kvalitního materiálu, z eko-kůže je vrchní část a dá se posouvat cca o 5cm. Můžete ji odklonit o 90st.do svislé polohy s blokací.
Loketní opěrka Armcik S1 s posuvem se dá otevírat. Uvnitř je prostor, který má flockovaný-plyšový povrch. Působí velmi elegantním dojmem a v daném vozidle se příjemně prezentuje.
Loketní opěrka Armcik S1 má černou barvu. Víko - vrchní plášť obepíná eko kůže, je dostupná ve 2 barvách: šedá nebo černá.
Všechny naše loketní opěrky jsou vyráběny pro jednotlivé typy vozidel. A právě, když mají dopasovány šířku, výšku a délku korpusu spolu s montážními adaptéry, jsou tak ideálně vhodné do volného prostoru mezi sedadly.


Parametry loketních opěrek Armcik S1
Délka dle typu vozidla: 30 - 32cm + 5cm na posun opěrky vpřed
Výška dle montážního adaptéru (nohy). Bez adaptéru: cca 12cm + vrchní plášť obšitý eko-kůží 3cm
Šíře dopasována k danému typu auta: 10 - 20cm.

Objednej loketní opěrku zde >>>


Model Armcik s2

Nabízíme také loketní opěrky Armcik S2 s otevíratelným prostorem, obloženým vevnitř flockovaným-plyšovým povrchem a nastavitelným úhlem odklonu opěradla. Uvnitř jsou 2držáky na psací potřeby. Dají se vyklopit do svislé polohy. Loketní opěrka Armcik S2 je zhotovená z ABS plastu, vrchní část je z eko-kůže. Může se posouvat ve vodorovné poloze cca o 5cm.

Parametry loketních opěrek Armcik S2
Délka opěradla: 26cm + 5cm na posun opěrky vpřed
Šířka opěradla: 11cm

Připevnění loketní opěrky je velmi snadné. Stačí ji jen namontovat s adaptérem (nohou) za pomocí šroubků ke středovému tunelu.

Objednej loketní opěrku zde >>>